|
Faciliteiten: Het hotel bestaat uit een gebouw met vijf verdiepingen en heeft in totaal 420 kamers.Verder zijn aanwezig een lobby met receptie en bar, poolbar, snackbar, strandbar, vitaminebar, restaurant met buitenterras, drie a la carte restaurants, discotheek, gameroom (vanaf 14 jaar met reservering), zwembad, kinderbaden, vier waterglijbanen (weersafhankelijk, op bepaalde uren), amfitheater, enkele winkeltjes, tuin met speeltuintje. Ligstoelen, parasols en badlakens zijn op het strand en bij zwembad gratis te gebruiken.
|
|
Sport/Amusement: Tennisbaan, tennisspullen, tafeltennis, fitnessruimte, bowling (in Gameroom), strandvolleybol, biljart, darts, stoombad, Turks bad en internet (op bepaalde uren). Miniclub voor kinderen tussen 4-12 jaar, op bepaalde uren, animatie ,af en toe thema-avonden.Tegen betaling: verlichting tennisbaan, massage en Wellness/spa. Op het strand worden verschillende watersportmogelijkheden aangeboden door prive ondernemers.
Kamer :De standaardkamers zijn elegant ingericht met tapijt, telefoon, centraal gestuurde airconditioning (weersafhankelijk, op bepaalde uren), satelleit-tv, huurkluisje, minibar, badkamer/wc, haardroger en balkon. De Junior suites bestaan uit een grotere ruimte met parket en zijn verder ingericht zoals de standaardkamers. De familiekamers bestaan uit een woonkamer met twee slaapkamers met tussendeur, heeft twee badkamers, parketvloer en zijn verder ingericht zoals de standaardkamers. De familiekamers2 bestaan uit twee slaapkamers met Frans balkon, één badkamer en zijn verder ingericht zoals de standaardkamers. De standaard familiekamers bestaan uit naast elkaar, aparte twee standaardkamers met Frans balkon en zijn met een deur verbonden. |